Home page 2017-12-25T12:20:44+00:00

Başkentliler Ahşap Profil Sanayi

Başkentliler Ahşap Profil Sanayi üretime Dalman Profil ve My Polo Profil markalarıyla başlamıştır. Başkentliler süpürgelik üretiminde pazarın %30’unu karşılayacak kapasiteye ilk yılında ulaşmayı başarmıştır. Günümüzde 6 kurulu hattıyla Türkiye’nin en büyük üretim kapasitelerinden birine sahiptir. Başkentliler Ahşap Profil Sanayi yatırmlarına hiç ara vermeden devam etmektedir. İnşaat sektöründe geri kalmış ve modernliğini yitirmiş süpürgelik modellerini görmüştür. Ayrıca tüketicilerin ve mimarların sektördeki yenilikçi beklentilerini ve isteklerini göz önüne almıştır. Başkentliler, hızla gelişen inşaat sektöründeki beklenti ve isteklere cevap vermek için ARGE çalışmalarına hız vermiş olup süpürgelik sektöründe yeni bir trend oluşturmuştur. PVC ve Lake PP kaplı Lüks FENDİ zemin pervazlarını üreterek pazara sunmuştur.

Başkentliler Ahşap Profil Sanayi müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet vermek için 2007 Yılında Ankara’da Uzman Grup ve 2014 yılında ise İstanbul’da Egebey Orman Ürünleri firmalarını bünyesine katmıştır. Başkentliler süpürgelik konusunda her zaman sektörde yenilikçi olmayı hedeflemiştir. Tüm ürettiği ürünlerde müşterilerinin isteklerini karşılamayı, çeşitlilik sunmayı ve kaliteli bir şekilde ürünlerini üretmeyi kendisine amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda ürünlerini tüm Türkiye genelinde oluşturduğu bayiler üzerinden tüketicilere ve tüm lüks projelere sunmaktadır. Başkentliler Ahşap Profil Sanayi’yi tercih eden tüketiciler ve lüks proje sahipleri her zaman memnun kalmıştır ve kalmaları için de onlardan aldığı istek ve talepler doğrultusunda kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Başkentliler Ahşap Profil Sanayi bünyesinde üretilen parke altı yalıtım malzemeleri ile de ısı, ses ve rutubete karşı izolasyon sağlayabilirsiniz. Erze parke altı polietilen şilte, erze polistren kapron ve erze metalize film kaplı şilte modellerini pazara sunmuştur.

Başkentliler Ahşap Profil Sanayi, Polotherm lüks parke altı yalıtım levhalarını da pazara sunmuştur. Bu levhaların özellikleri antistatik, esnek, darbe emici, ezilmez, kırılmaz, ısı ve nem izalasyonu sağlamakla birlikte ayrıca su geçirmezdir.

Başkentliler Ahşap Profil Sanayi sayesinde mekanlarınıza estetik katmak çok kolay. Lüks Fendi zemin pervazları modelleri ile modern ve şıklığı sizlerlerle buşturuyoruz. Başkentliler Ahşap Profil Sanayi olarak parke gölgesinde kalmış süpürgelik yerine, mekanlara sıcaklık ve ayrıcalık katacak, yaşam alanlarının değerini arttıracak ürünleri sektörüne kazandırmayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.

LÜKS ZEMİN PERVAZLARI

Koleksiyonu İncele

SÜPÜRGELİKLER

Koleksiyonu İncele

PARKE ALTI YALITIM MALZEMELERİ

Koleksiyonu İncele

BAŞKENTLİLER SÜPÜRGELİK ÜRETİMİNDE TÜRKİYE’NİN BİR NUMARASIDIR!

Başkentliler 3000m² kapalı üretim sahası, 2500 m² stok alanı ve 70 ton geri dönüşüm silosu ile işçi güvenliğine ve sağlığına özen göstererek üretim yapmaktadır.
Ayrıca, 6 adet Üretim hattı ile aylık 3.500.000 metre üretim kapasitesine sahiptir

Başkentliler Süpürgelik Fabrika
Başkentliler Ahşap Profil Fabrika 2
Başkentliler Ahşap Profil Fabrika 3
Başkentliler Ahşap Profil Fabrika 4
Başkentliler Ahşap Profil Fabrika 6
Başkentliler Ahşap Profil Fabrika 7
Başkentliler Ahşap Profil Fabrika 8

MARKALARIMIZ