Under floor (under parquet)insulation materials 2017-12-22T19:17:13+00:00

PARKE ALTI YALITIM MALZEMELERİ

Başkentliler - Parke Altı Yalıtım Malzemeleri - Erze Parke Altı Polietilen Şilte

ERZE PARKE ALTI POLİETİLEN ŞİLTE

Parke altı yalıtım malzemeleri arasında yer alan Erze parke altı polietilen şilte; laminant parkenin zemin ile temasını kesmek için kullanılır.Kapalı hücre yapısına sahiptir.Isı, ses ve rutubete karşı izolasyon sağlar.

ERZE POLİSTREN KAPRON

Parke altı yalıtım malzemeleri arasında yer alan Erze Polistren Kapron; laminant parke altı için polistren köpükten üretilmiştir. Zeminden parkeye yansıyacak tüm olumsuzlukları yok eder. Kapalı hücre yapısına sahiptir. Isı, nem ve ses izolasyonu sağlar. Parkenin ömrünü uzatır.. Çevre dostudur. Tamamen geri dönüşüme uygundur.

Başkentliler - Parke Altı Yalıtım Malzemeleri - Erze Polistren Kapron
Başkentliler - Parke Altı Yalıtım Malzemeleri - Erze Metalize Film Kaplı Şilte

ERZE METALİZE FİLM KAPLI ŞİLTE

Standart erze polietilen şilteye metalize film lamine edilerek üretilir.Laminesiz şilteye oranla ısı kazanımı ve buhar kesme özellği daha verimlidir.Alüminyum folyo kaplı ürünlere göre daha ekonomik fakat dayanımı daha azdır.Her kalınlıktaki ürüne uygulanabilir.

POLOTHERM – LÜKS  PARKE ALTI YALITIM LEVHALARI

ANTİSTATİK, ESNEK & DARBE EMİCİ, EZİLMEZ, KIRILMAZ
ISI VE NEM İZOLASYONU SAĞLAR, SU GEÇİRMEZ

Başkentliler - Parke Altı Yalıtım Malzemeleri - Polotherm Gold

POLOTHERM Gold

Düz bağlı polietilen köpük levha, üzeri daha yoğun alüminyum folyo ile lamine edilmiştir. Son yıllarda pazarda en çok tercih edilen parke altı yalıtım malzemeleri olarak ortaya çıkmaktadır.

POLOTHERM Plus

Düz bağlı polietilen köpük levha, üzeri daha yoğun son teknolojiyle üretilen alüminyum folyo ile lamine edilmişitir. Ürün yelpazesine yeni katılan POLOTHERM Plus , daha yoğunluklu yapısıyla maksimum izolasyonu kullanıcılarına sağlayacaktır.

Başkentliler - Parke Altı Yalıtım Malzemeleri - Polotherm Plus
Başkentliler - Parke Altı Yalıtım Malzemeleri - Polotherm Premium

POLOTHERM Premium

Fiziksel çapraz bağlı polietilen köpük levha, düz bağlı polietilen köpükle lamine edilmiş ve üzeri daha yoğun alüminyum folyo ile kaplanmıştır. Parke altı yalıtım malzemeleri olarak, 2014 yılında üretilmeye başlanan son derece yüksek teknoloji kullanılarak üretilen bu malzeme, özellikleri sayesinde yaşam alanlarınızda maksimum izolasyon sağlar.

POLOTHERM Xlpe

Kimyasal çapraz bağlı polietilen köpük levha, üzeri daha yoğun alüminyum folyo ile lamine edilmişitr. İçinde gaz barındırmayan mükemmel homojen bir yapıya sahiptir. Tüm Dünya’da parke altı yalıtım malzemeleri olarak  kullanılan bu parke altı yalıtım levhası en çok tercih edilen malzemedir ve kullanımı çok yaygındır.

Başkentliler - Parke Altı Yalıtım Malzemeleri - Polotherm Xlpe